45 YILDIR BEKLENEN RÜYA BİZİM İKTİDARIMIZDA GERÇEK OLDU

AK Parti Milletvekili Fevzi Şanverdi, 45 yıldır beklenen projelerin iktidarları döneminde gerçekleştiğini söyledi.
45 YILDIR BEKLENEN RÜYA BİZİM İKTİDARIMIZDA GERÇEK OLDU
Şanverdi, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ve beraberindeki heyet Reyhanlı'da yapımı devam eden baraj, TOKİ, okul, stadı gezerek yetkililerden bilgi aldı.
     Yapılan sosyal ve ekonomik yatırımların dışında vatandaşların sorunlarıyla da yakından ilgilendiklerini ifade eden Şanverdi, şöyle devam etti:
 

     ''İlçemizde yapımı devam eden, Anadolu Lisesi ise Milli Eğitim Bakanlığı'nın ilk uyguladığı projedir. Reyhanlı şehir stadyumunun ilçemiz gençliğine yapılan faydalı yatırımlardan en önemlisidir. Vatandaşlar daha önceleri Antakya'ya giderek hem zaman hem de ekonomik kayıplar sonucunda pasaport çıkartıyordu. Şimdi artık kendi ilçelerinden direkt pasaport alabiliyorlar. İlçenin 100 yıllık ihtiyacını karşılayacak dev elektrik projelerimiz gerçekleşiyor. Vergi dairesinin üçüncü katına Sosyal Güvenlik Kurumu şubesi açılacak. Vatandaşlar gidip saatlerce sıra bekleme derdinden kurtulacak.''
 
 
     İktidarları döneminde Hatay'ın da layık olduğu desteği aldığını, Hava alanı, okul, baraj, stat, TOKİ, yer altı çalışmaları ve sayısızca sosyal ve kültürel tesislerin tamamlandığını sözlerini ekledi.