5 YILDIR ÇÖZÜM ÜRETİLMİYOR

İlçemizde son yaşanan yağışlarla birlikte oluşan taşkınlara yönelik bir seste Tekkebaşı Mahallesi’nden yükseldi. Yaşadıkları sokakta oluşan su birikintisinin; her yağışta göle dönüştüğünü belirten vatandaşlar. Çocuklarını sırtlarında taşıyarak okula gönderdiklerini ifade ettiler.
5 YILDIR ÇÖZÜM ÜRETİLMİYOR
Mahalle sakinlerinden Semiha Elmas,  Zehra Elmas, Servet Elmas, Safi Elmas, Nilay Elmas, Hidayet Elmas, İlyas Elmas, Aliye Elmas, Dinçer Elmas, Funda Elmas, Songül Elmas, Taylan Elmas gazetemize yaptıkları açıklamada:” Her yağmur yağdığında burada oluşan sular sel etkisi yaratıyor. Çocuklarımızı sırtımızda taşıyarak okula gönderebiliyoruz. Binlerce kez bu durumu yetkililere belirttik ama hiçbir zaman sonuç alamadık. Samandağ Belediyesi’ne gidiyoruz bize ‘bundan HATSU sorumludur’ diyorlar. HATSU’ya gidiyoruz.’ Bundan Samandağ Belediyesi sorumludur’ diyorlar her iki tarafta topu birbirine atıyor. Mağdur olanda hep biz oluyoruz. Her yağışta oluşan gölet suyun evlerimize kadar girmesine neden oluyor. Bu durumdan bıktık artık! Yetkililere  sesleniyoruz artık bu duruma bir çözüm üretin!” ifadelerini kullandılar. 
5 YILDIR ÇÖZÜM ÜRETİLMİYOR haberi 13 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1395 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle