ACILAR PAYLAŞILDIKÇA AZALIR

Gezi Olaylarında Evlatlarını Kaybeden Aileler, Tarsus’ta Vahşice Öldürülen Özgecan Aslan’ın Mersin’deki Ailesini Ziyaret Ederek, Baş Sağlığı Dileklerinde Bulundu.
ACILAR PAYLAŞILDIKÇA AZALIR

Ölümüyle tüm Türkiye'yi yasa boğan üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın Mersin'deki evine taziye ziyaretleri sürüyor.Bu kapsamda, 2013 yılındaki 'gezi olayları' sırasında evlatlarını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel Korkmaz ile Abdullah Cömert'in annesi Hatice ve babası Edip Cömert, CHP Hatay İl Başkanı Ertuğrul Gün ile birlikte Özgecan'ın ailesini ziyaret etti. Anne Songül Aslan ve baba Mehmet Aslan ile görüşerek baş sağlığı dileklerini ileten aileler, çıkışta gazetecilere yaptıkları açıklamada, aynı acıyı bir kez daha yaşadıklarını belirtirken, Özgecan'ın katillerine en ağır cezanın verilmesini istediler.

 

ACILAR PAYLAŞILDIKÇA AZALIR haberi 25 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  20350 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle