ACIMIZ BÜYÜK, MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Ankara&rsquo;da yaşanan ter&ouml;r saldırısından dolayı kınama ve başsağlığı mesajı yayınladı.</span>
ACIMIZ BÜYÜK, MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN
Başkan Kimyeci yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi; “ Ankara’da ülkemizin, milletimizin, birlik ve bütünlüğünü, huzur ve istikrarını bozmaya yönelik alçakça yapılan hain terör saldırısını şiddetle, nefretle kınıyorum. Sözlerin boğazımıza düğümlendiği böylesi acı bir durum karşısında ne söylense yetersiz kalacaktır. Yaşanan terör saldırısı sonucu duyduğumuz üzüntü tarif edilemez, acımız büyük. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyor, yaralılarımıza rabbimden acil şifalar temenni ediyorum.”
ACIMIZ BÜYÜK, MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN haberi 12 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1260 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle