ADIM ADIM BAŞARIYA

Reyhanlı SML Acil Tıp Tek. ÖĞR. ve aynı zamanda Mustafa Kemal  Üniverstesi Sağlık MYO Öğretim Elemanı Selda KIRATLI ve  Özel Antakya Akademi Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uz.Op.Dr.Memet KILIÇLAR  ile birlikte 4 yıl önce patentini almış oldukları, “Çoklu uygulamalarda ağrısız enjeksiyon” projesi Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma-Uygulama Merkezi(ARGEFAR) tarafından kabul gördü ve EGE  üniversitesinin  2014 yılı ajandasında yer aldığı resmi bir yazıyla açıklandı.
ADIM ADIM BAŞARIYA
Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz  ve daha önce ki MKÜ Tıp Fakültesi Dekanlarıdan Pr.Dr.Sadık BÜYÜKBAŞ'ın  da önem verdiği  projenin ARGEFAR' da ki deneysel çalışmaları sonuçlandığında, Op.Dr. Memet KILIÇLAR tarafından  haberin takipçisi olan değerli basın  mensuplarına  bilgi verileceğini  ifade eden Selda Kıratlı, projenin Ege Üniversitesi tarafından kabul görmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ege Üniversitesi ARGEFAR müdürü Prof.Dr.Ercüment KARASULU tarafından gelen yazılı açıklamada “Sayın Memet KILIÇLAR ve Selda KIRATLI, Tasarlayıcısı olduğunuz ve birlikte yürüttüğümüz “Çok Noktalı Kelebek Kanül” projesi 2014 yılı Ege Üniversitesi ajandasında yer almıştır. Dileğimiz bu sene itibariyle olumlu bir şekilde projemizin sonlanmasıdır.” ifadesi yer aldı.
İzzet NAZLI
Hatay Söz Gazetesi- Muhabir
ADIM ADIM BAŞARIYA haberi 10 Mart 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  49265 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle