ALİ EGE NİN KEMERİ SES GETİRDİ

İskender Yönden, İçişleri Bakanlığı tarafından "Hayatı Korumak İçin Kemerin Ses Getirsin" sloganıyla uygulanan yarışmaya katılarak, ilk 100'e giren 6 yaşındaki Ali Ege Kızılay'ı ödüllendirdi.

Ali Ege Kızılay ve ailesini İlçe Emniyet Müdürlüğü makam odasında misafir eden Kaymakam İskender Yönden, emniyet kemeri kullanımıyla ilgili toplumumuzu bilinçlendirmeye destek vermesi ve bu konuda yürütülen farkındalık çalışmalarına katkıda bulunmasından dolayı tebrik ederek, scooter ve kask hediye etti.


Söz konusu farkındalık yarışması kapsamında;
"Hayatı Korumak İçin Senin de Kemerin Ses Getirsin" sloganıyla ülkemiz genelinde Kurban Bayramı süresince aileleri ile birlikte seyahat eden çocuklardan, araç sürücüsü ve araçtaki diğer yolcuları emniyet kemerlerini takmaları konusunda bilinçlendirdiği ve uyardığı görülenvideolarını #kemerinsesgetirsin<https://www.facebook.com/hashtag/kemerinsesgetirsin?source=feed_text&epa=HASHTAG> hashtagini etiketleyerek TrafikEgm twitter adresine göndermeleri istenmiş olup, yarışmanın sona ermesinin akabinde gönderilen videolardan en çok beğeniyi alan ilk 100 çocuğumuz scooter ve kask hediye edilerek ödüllendirilmiştir.

ALİ EGE NİN KEMERİ SES GETİRDİ haberi 09 Ekim 2019 13:26 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine İskenderun Kaymakamlığı adına Hatay / İskenderun muhabirimiz Nejla Çetinoğlu tarafından Kaymakamlıklar sektörüne eklenmiş olup  74 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
ALİ EGE NİN KEMERİ SES GETİRDİ haberi, Hatay İskenderun Yerel Haberleri hatay ili iskenderun ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 74 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Ali̇+Ege+Ni̇n+Kemeri̇+Ses+Geti̇rdi̇ Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ALİ EGE NİN KEMERİ SES GETİRDİ Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/yerel/ali-ege-nin-kemeri-ses-getirdi--234231 #ALİ #EGE #NİN #KEMERİ #SES #GETİRDİ #ALİEGE #EGENİN #NİNKEMERİ #KEMERİSES #SESGETİRDİ #ALİEGENİNKEMERİSESGETİRDİ