Amaç dostluk köprülerini kurmak‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Malatya ili Hekimhan il&ccedil;esi belediye başkanı Aliseydi &nbsp;Millioğulları &nbsp;Samandağ Belediyesini ziyaret etti. Samandağ Belediye Başkan Vekili Adil Nural:&rdquo; Malatya ili Hekimhan İl&ccedil;esi Belediye Başkanı&nbsp; Aliseydi Millioğulları&rsquo;nın ziyareti bizleri sevindirmiştir. Hekimhan il&ccedil;esiyle dostluk k&ouml;pr&uuml;lerinin kurulması a&ccedil;ısından bu ziyareti &ouml;nemsiyoruz.&rdquo;dedi</span>
Amaç dostluk köprülerini kurmak‏
Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi  Millioğulları: “Samandağ ilçesi çok güzel bir ilçedir. Ben daha önce Samandağ’a gelmiştim. Samandağ ilçesini  10 yıl öncesine göre gelişmiş,güzelleşmiş gördüm. Samandağ Belediye Başkanımız sn.Mithat Nehir çalışkan bir belediye başkanıdır. Başkan Nehir’i takdir ediyoruz. Samandağ İlçesiyle dostluk köprülerini kurmak istiyoruz. Bu ziyaretin nedeni belediyeler arasında işbirliği ve dayanışmayı tesis etmektir.”dedi. 
Amaç dostluk köprülerini kurmak‏ haberi 29 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1930 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle