ANNEMİN DE İŞİ OLSUN PROJESİ

Milli Eğitim Müdürlüğü ve İşkur Müdürlüğü'nün ‘Annemin de İşi Olsun’ projesi kapsamında düzenlediği toplantıda resim yarışmasında ödül kazanan öğrencilere  Vali  Lekesiz tarafından hediyeleri verildi.
ANNEMİN DE İŞİ OLSUN PROJESİ
 Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen ödül dağıtım töreninde,  iş gücü piyasasının yetişmiş eleman ihtiyacından ve bu ihtiyacın karşılanması konusunda İl İstihdam Strateji Planı’nın öneminden de bahseden Vali Lekesiz; “Günümüz dünyasında ihtiyaçlar çeşitlendi, ihtiraslar arttı ve takdir noktaları yükseklere taşındı. Standartlar çok yükseldi”. dedi.Hatay’ın dünyada ve AB ülkelerinde yaşanan ekonomik krizlere ve Suriye’de yaşanan olumsuzluğa rağmen geçen yılki ihracatının 2 milyar dolardan fazla olduğunu beliren Lekesiz, Hatay’ın bu ihracat rakamlarının 20-25 yıl önceki Türkiye’nin toplam ihracat oranının iki katı olduğunu ifade etti.
 
 Hatay’ın yaptığı ihracat ile Türkiye’de 81 il içerisinde 9. sırada yer aldığını belirterek Konya, Adana, Kayseri, Mersin, Samsun, Trabzon gibi illerden önde olduğunu vurgulayan Vali Lekesiz,  vergi sıralamasında da bu illerden daha fazla vergi vererek önde olduğunun da altını çizdi.İşkur İl Müdürü Ahmet Bulanık da, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ve İşkur Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği  ‘Annemin de İşi Olsun’ projesi hakkında bilgi vererek, ödül alan öğrencileri başarılarından dolayı kutladı.2012-2013 eğitim ve öğretim yılında  ‘Annemin de İşi Olsun’ projesi kapsamında düzenlenen resim yarışmasında dereceye girerek ödül kazanan öğrenciler ödüllerini Vali Lekesiz'in elinden aldı.
 
ANNEMİN DE İŞİ OLSUN PROJESİ haberi 18 Nisan 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  84465 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle