ARAP BAHARIYLA ORTA DOĞU’DA DEĞİŞEN DENGELER

Hataylıların Sesi PROF.DR. YAVUZ ANKARA’DA TASAV’IN “ÇATIŞMA VE KAOS ORTAMINDA ORTA DOĞU TÜRKLERİ” BAŞLIKLI PANELİNDE KONUŞUYOR!

ARAP BAHARIYLA ORTA DOĞU’DA DEĞİŞEN DENGELER
2012’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin önayak olarak kurdurduğu  TÜRK AKADEMİSİ SİYASİ SOSYAL STRATEJİK ARAŞTIRMALARI VAKFI (TASAV)’nın ikinci büyük paneli ÇATIŞMA VE KAOS ORTAMINDA ORTA DOĞU TÜRKLERİ” başlığı altında 8 Haziran 2013 Cumartesi günü Ankara (Bahçelievler)’da Milli Kütüphane’de 13.30-17.30 arasında yapılacaktır. 2 oturumlu panelin ilk oturumunun başkanı Doç.Dr. Yalçın Sarıkaya’dır. Panelistler ise; Doç.Dr. Timuçin Kodaman, Yrd.Doç.Dr. Sedat Erkmen, Yrd.Doç.Dr. Serkan Taflıoğlu, Uzman Oytun Orhon’dur. 2. oturum başkanı Prof.Dr. Yusuf Sarınay’dır.
    
    
Panelistler ise; Prof.Dr. Mahir Nakip, Prof.Dr. Celalettin Yavuz, Yrd.Doç.Dr. Kürşad Turan’dır.

2004 yılında deniz kurmay albay rütbesiyle emekli olan ve daha sonra üniversitelerde “Güvenlik Politikası - Dış Politika” alanlarında dersler veren, bugüne kadar çoğu müstakil 23 kitap yazan Hatay/Dörtyollu hemşerimiz Prof.Dr. Celalettin Yavuz tarafından “ARAP BAHARIYLA ORTA DOĞU’DA DEĞİŞEN DENGELER!” başlıklı bir tebliğ sunulacaktır.