ARSUZ ÇOK AMAÇLI SALONLARINA KAVUŞUYOR‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı&#39;na bağlı ekipler tarafından; Arsuz&rsquo;un mahallelerinde &ccedil;ok ama&ccedil;lı salonların yapımı son hızla devam ediyor. </strong><br /> &nbsp;
ARSUZ ÇOK AMAÇLI SALONLARINA KAVUŞUYOR‏

Projeler mahallelerin ihtiyaç, nüfus, konum ve yerleşim alanları dikkate alınarak 3 tip (500,750,1000 metre kare) olarak tasarlandı. Arpagedik, Höyük, Hacıahmetli , Alakop(Gözcüler),Çengen, Arpaderesi, Karaağaç mahallelerinde yapılan Çok Amaçlı Salonlar’da mesleki eğitim sınıfları, kütüphane, muhtarlık gibi mekanların yanında, konferans, gösteri ve düğün salonu da bulunuyor.Halk çalışmalardan büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a teşekkür ettiler.

ARSUZ ÇOK AMAÇLI SALONLARINA KAVUŞUYOR‏ haberi 04 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  910 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle