ATSO DAN KİMYECİ YE ZİYARET

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Gündüz ve beraberindeki heyet, “Antakya Mobilyacılığını Geliştirme Projesi” ortaklığını gerçekleştirmek amacıyla Antaky a Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’yi ziyaret etti.
ATSO DAN KİMYECİ YE ZİYARET

Ziyaret, Hatay’ın en önemli Avrupa Birliği Projelerinden olan Antakya Mobilyacılığını Geliştirme Projesi’nin (ANMOGEP) sunumu ile başladı. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Hikmet Çinçin, 2011 yılında sözleşmesi imzalanan, Antakya Belediyesi’nin de ortağı ANMOGEP Projesinin, ihale sürecinde olunduğunu, bu süreçlerin tamamlanmasının ardından, 2015 yılı Mart ayında, ANMOGEP inşaatının temellerinin atılacağının müjdesini verdi.ATSO Başkanı Çinçin,  Antakya Belediyesi’nın yıllardan beri yürütmekte oldukları başarılı Avrupa Birliği çalışmalarımızdaki tecrübelerimizi, Antakya Belediyesi ile her alanda paylaşabileceğimizi, gerek ortaklık, gerekse işbirliği ile, başarılı projelere imza atabileceklerini dile getirdi. Başkan Kimyeci’nin, göreve geldiği günden beri, çok pozitif yönde işlere imza attığını sözlerine ekleyen Çinçin, çalışmalarının ve başarılarının devamını diledi.Daha sonra sözü alan Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Avrupa Birliği’ndeki projelerini yakından takip ettiğini ve yeni gerçekleştirilecek olan projelerde, iki Kurumun proje koordinasyon ekibi çalışmalarıyla, ortak hareket etmek istediklerini ifade etti. Başkan Kimyeci, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin’e Antakya Belediyesi’nin 2015 – 2019 Stratejik Planı’nı takdim etti.

ATSO DAN KİMYECİ YE ZİYARET haberi 29 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  36480 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle