ATSO ÜYELERİNDEN FUAR GEZİSİ

<span style="font-family:arial,helvetica neue,liberation sans,freesans,sans-serif; font-size:12px">Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Tekstil Meslek Grubu&nbsp; (17. Meslek Komite &Uuml;yeleri) İspanya&rsquo;nın Barcelona Kentine İş Gezisi ve Fuar Ziyareti ger&ccedil;ekleştirdi.&nbsp;</span>
ATSO ÜYELERİNDEN FUAR GEZİSİ
 Düzenlenen geziye ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sami Ekşi, ATSO Meclis Üyeleri Ali Açıkgöz, Ali Çemtaş, ATSO Komite Üyeleri ve Oda Üyeleri katıldı. Tekstilciler Sami Ekşi başkanlığında yapılan gezide “DENIM BY PV 2015 Tekstil Fuarı’nı ziyaret ederken, İş Gezileri ve ikili görüşmelerde bulundular. Geziye  katılan firmalar  Fuar’ın  sektör açısından çok verimli olduğunu ve 2016 yılında tekstil sektöründeki gelişmeleri yakından görme fırsatı bulduklarını ifade ettiler. Markalaşma ve Kurumsallaşma ile ilgili bir çok bilgi edindiklerini belirten firmalar Yurtdışı gezilerinin tüm sektörler açısından önemli olduğunu ifade ettiler. Katılımcı firmalar üyelerine yapmış olduğu Yurtdışı Fuar ve İş gezilerinden dolayı ATSO’ya teşekkür etti.
ATSO ÜYELERİNDEN FUAR GEZİSİ haberi 02 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2850 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle