Baba-Kız İstanbul Konseri

 “İstanbul’da Hatay Günleri” çerçevesinde   İstanbul-Feshane Uluslar Arası Fuar ve Kongre Merkezi'nde Edebiyatçılar Derneği Antakya Temsilcisi şair-ozan Nebih Nafile, kızı Yağmur ile şiir ve türkü dinletisi verdi.

Baba-Kız İstanbul Konseri

İl Kültür Şube Müdürü Emel Polat, Bulmaca Uzmanı Mekin Gani Pehlivan, şair Gülten Doğruyol İncesu, sanatçı Hilmi Yarayıcı ve ailesi, şair Şen Çakır, Makine Mühendisi Hüseyin Zabun, Ressam Canseven Bahçeci, yakma sanatçısı Zeynep Gülbol, İstanbul’da yaşayan birçok Hatay’lı ve müzik sever halkın katıldığı konserde Nafile şiirlerinden de örnekler sundu.Bir kez daha birlikte söylediler, bir kez daha konsere gelen dostlara unutulmaz anlar yaşattılar. Güzel sesi ve yorumuyla solo ve vokalde Yağmur Nafile babasına eşlik etti. Konser sonrası dostlarla stantlar gezildi.

Baba-Kız İstanbul Konseri haberi 17 Nisan 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  28345 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle