Bank Asya’ya Destek Sürüyor

Bank Asya yönetiminin hukuksuz olarak siyasi sebeplerle değiştirilmesine tepki gösteren vatandaşlar son günlerde hesap açtırmak için koşturdukları banka şubesi önünde Cuma namazı sonrasında etli pilav etkinliği düzenlediler.
Bank Asya’ya Destek Sürüyor
Yoğun katılımın olduğu etkinliğe Bank Asya Antakya şubesi müdürü Mehmet Akın, Birleşik Sanayici ve İşadamları Derneği (BİRSİAD)  Başkanı Ömer Yücedal, Antakya Kültürlerarası Diyalog Derneği (AKADİM) Başkanı İsa Aydın,Kimse yokmu derneği yöneticileri ,Bank Asya müşterileri ve vatandaşlar katıldı. BİRSİAD Üyesi işadamı  Erhan Özal  yaptığı açıklamada ,Saf ve temiz vicdanlarla helal paralarla kurulmuş Bank Asya’ya sahip çıkacaklarını belirterek , Yapılan algı operasyonlarına boyun eğmeyerek bu tür tuzaklara   düşmeyeceklerini  ifade etti. Özal : “Şuurlu vatandaşlar olarak bizler saf ve temiz vicdanlarla kurulmuş, temiz insanların temiz sermayeleriyle kurulan Bankamızı daha önceden sahip çıktığımız gibi insanlık görevi olarak sahip çıkacağız” diye konuştu.Özal konuşmasının sonunda bu operasyonlarla bankayı yok etmeye çalışan kirli düşüncelere, kirli vicdanlara fırsat vermeyecekleri  belirterek sözlerine son verdi.
  Talip KÖLEOĞLU
Fotograflarla Hatay Editörü
        İRADE Gazetesi
Bank Asya’ya Destek Sürüyor haberi 09 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  11525 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle