BAŞKAN SAVAŞ 30 MART ZAFERİNDEN EMİNİZ

30 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, çalışmalarına ara vermeden devam etti.

BAŞKAN SAVAŞ 30 MART ZAFERİNDEN EMİNİZ
Yütaş Kooperatifi’ne gerçekleştirdiği ziyarette, taşımacılık sektöründe çalışan hemşerilerinin sorunlarını bildiğini ve bu yönde çözümler getireceğini kaydeden Başkan Savaş’a kooperatif üyelerinden büyük destek geldi. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şubesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette kırmızı karanfiller dağıtan Başkan Savaş, 5 yıllık süreçte Antakya’da ayrım gözetmeksizin sunulan hizmetleri Hatay geneline yaymak üzere hemşerilerinden kendisine omuz verilmesini istedi.2009 yerel seçimlerinden bu yana toplanan ve dün itibariyle son toplantısını gerçekleştiren Antakya Belediye Meclisi’nde konuşan Başkan Savaş, geçmiş dönemde emeği geçen tüm yol arkadaşlarına teşekkür etti.  
Çekmece Uğur Mumcu Bulvarı’nda işyeri ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Savaş, Hatay’ın birlik ve beraberliğine katkı sağlamak ve hizmet etme gayesiyle yola çıktığının altını çizerek, ayrım odaklı oy devşirme çabası içinde olanların sandıktan mağlup ayrılacağını ifade etti. Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren CHP Defne Seçim Bürosu’nu da ziyaret eden Başkan Savaş, Hatay’ın geleceği adına CHP’nin bütünleştirici şemsiyesi altında birleştiklerini ve 30 Mart’ta Hatay’daki seçimin galibi olacaklarını söyledi.İplik Pazarı Mahallesi’nde katıldığı ev ziyaretinde, hemşerileri tarafından büyük ilgi gören Başkan Savaş, 5 yıllık süreçte gerçekleştirdiği hizmetlerin karşılığını alkışlarla alıyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gerçekleştirdiği toplantı ve ziyaretlerin ardından, Kuzeytepe’ye geçen Başkan Savaş, İlkevler, Mavikonutlar ve Yeşilkonutlar site sakinlerinin davetine katıldı. Lütfü Savaş, Türk bayrakları ve sloganlar eşliğinde karşılanırken, açıkhava toplantısı olarak planlanan davet, yoğun katılım nedeniyle mitinge dönüştü. Seçim otobüsü üzerinden hemşerilerine seslenen Başkan Savaş, Hatay’ı layık olduğu belediyecilik hizmetleri ile tanıştırmak üzere emin adımlarla 30 Mart’a yürüdüklerini ifade etti. Yoğun gündemini ev ziyaretleri ile noktalayan Başkan Savaş, Saraykent Mahallesi’nde konuk olduğu hemşerileriyle Büyükşehir yapılanmasını ve Hatay’ın 30 mart sonrası belediyecilik anlamında uğrayacağı değişimler hakkında bilgiler aktardı.