BAŞKAN SAVAŞ 500 KONUTLAR CAMİİ Yİ ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, 500 Konutlar Camii Yaptırma, Yaşatma ve Koruma Derneği’ni ziyaret ederek burada cami cemaati ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

BAŞKAN SAVAŞ 500 KONUTLAR CAMİİ Yİ ZİYARET ETTİ
Belediye Başkanı Savaş’la birlikte Başkan Vekili Serdar Güven, Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yelkaya ve Belediye Meclis Üyesi Necdet Bök’ün hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkan Yardımcısı Recep Yılmaz, dernek yönetim kurulu üyeleri, Akasya Mahalle Muhtarı Mustafa Yücedal, cami cemaati ve mahalle sakinleri yer aldı. Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen ziyarette 500 Konutlar Camii Yaptırma, Yaşatma ve Koruma Derneği Başkan Yardımcısı Recep Yılmaz, Akasya Mahalle Muhtarı Mustafa Yücedal, dernek yönetim kurulu üyeleri, cami cemaati ve mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Savaş’ın 500 Konutlar ve çevresine yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür etti. 
 
 Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, kent genelinde mahallelere ihtiyaçları nispetinde hizmet sunulduğunu hatırlatarak, “Kent genelinde yürütülen çalışmalar mahalle sakinlerinin, hemşehrilerimizin rahat edebilmesi ve yuvalarında rahat oturabilmeleri doğrultusundadır. Bunu başarmak içinde bizler gece gündüz demeden halkımızın hizmetinde bulunmaktayız.” dedi. Ziyaretin sonunda 500 Konutlar Camii Yaptırma, Yaşatma ve Koruma Derneği Başkan Yardımcısı Recep Yılmaz, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a ziyaret anısına seccade hediye etti.