BAŞKAN SAVAŞ IN YAYLADAĞI ZİYARETİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Yayladağı Belediye Başkanı M.Kemal Dağıstanlı’ya bir nezaket ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN SAVAŞ IN YAYLADAĞI ZİYARETİ

Yayladağı Belediye Başkanı M.Kemal Dağıstanlı’nın makamında gerçekleşen ziyarete Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra Antakya Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Halil Kadife’de katılım gösterdi. Başkan Savaş, bir süredir devam ettiği ilçe gezileri kapsamında ziyaret ettiği Yayladağı ilçesinde Belediye Başkanı M.Kemal Dağıstanlı’yı ziyaret ederek, sohbet etti ve fikir alış verişinde bulundu. Yayladağı Belediye Başkanı M.Kemal Dağıstanlı, Başkan Savaş’ın gerçekleştirdiği bu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, daha sonra Antakya Habib-i Neccar Kültür ve Eğitim Vakfı’na ait olan Yayladağı Yurdu’nu ziyaret etti.

Ziyarete, Yayladağı Belediye Başkanı M.Kemal Dağıstanlı, Antakya Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Halil Kadife, Yayladağı İlçe Müftüsü Mehmet Güneş, Yayladağı Lisesi Sorumlu Müdürü Necat Güleç ve idareciler katılım gösterdi. Başkan Savaş burada katılımcılar ile Sohbet ederek, fikir alış verişinde bulundu.