BAŞKAN SAVAŞ K.DALYAN BELEDİYE BAŞKANI ALTINEL’İ ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali ile birlikte, K.Dalyan Belediye Başkanı Fuat Altınel’e nezaket ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN SAVAŞ K.DALYAN BELEDİYE BAŞKANI ALTINEL’İ ZİYARET ETTİ

K.Dalyan Belediye Binasında gerçekleşen ziyarette K.Dalyan Belediye Meclis üyeleri Ali Çemtaş, Zahi Çokluk ve Nasır Eskiocak hazır bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren K.Dalyan Belediye Başkanı Fuat Altınel yaptığı açıklamada; görev süresi boyunca abi belediye konumundaki Antakya Belediyesi’nin, değerli Başkanı Sayın Lütfü Savaş’ın ve değerli ekip arkadaşlarının daima desteklerini gördüklerini, bu süre zarfında çok samimi duygularla ve karşılıklı işbirliği içinde hareket ettiklerini, çevre belde belediyelerine olan yakın ilgisi ve katkılarından ötürü Sayın Savaş’a ve ekibine teşekkür ettiğini belirtti.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ise ziyarette yaptığı açıklamada; “42 aylık görev süreleri boyunca hizmetleri gerçekleştirirken çevre belde belediye başkanlarımızla uyum içinde ve eşgüdümde hareket ettik, bundan sonrada edeceğiz. Ortak amacımız şehrimize, hemşehrilerimize en güzel şekilde hizmet etmek. Tüm belediye başkanlarımızla memleketimizin menfaatleri doğrultusunda ve birlikten kuvvet doğar ilkesiyle hareket ettik, ediyoruz. K.Dalyan halkı çok şanslı. Zeki ve çalışkan bir belediye başkanına ve ekibe sahipler. Sayın Başkanı memleketimize yaptığı hizmetlerden ötürü kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Karşılıklı fikir alışverişi ve sohbet şeklinde geçen ziyarette K.Dalyan Belediye Başkanı Fuat Altınel konuklarını yemekte ağırladı, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ve Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali’ye belediye binasını gezdirdi, personelle tanıştırdı ve yapılan çalışmalarla ilgili Başkan Savaş’a bilgiler verdi.