BAŞKAN SAVAŞ SEL BÖLGEGİNDE

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Dörtyol ve Erzin ilçelerimizde yaşanan su baskının ardından bölgede incelemelerde bulundu.

BAŞKAN SAVAŞ SEL BÖLGEGİNDE

Dün gece başlayan yağışların sabah saatlerinde su baskınına dönüşmesiyle bölgede yaşanan hasarları tespit etmek amacıyla bölgeye gelen Başkan Savaş, vatandaşların sorunlarını dinledi.Hatay Büyükşehir Belediye ekiplerinin kurduğu çadırlarda 500 kişiye çay, çorba ve yemek servisi yapıldı. Büyükşehir Belediye ekiplerinin yaptığı ilk müdahaleler sırasında bölgede incelemelerde bulunan Başkan Savaş, “ Sel felaketini yaşandığı bölgede çalışmaları yerinde görmek ve hemşehrilerimizin yanında olmak için geldik, her zaman hemşerilerimizin yanındayız. Su baskınından mağdur olan vatandaşlarımıza gerekli yardımları yapıyoruz, şuan bölgedeki hasar tespit edilip gerekli müdahaleler yapılıyor. Bugün yaşadığımız su baskınında 4 hemşerimizi kaybettik, hepimizin başı sağolsun, tüm Hatay halkına geçmiş olsun, bundan sonraki aşamada ise bu gibi olumsuzlukların ileride yaşanmaması için ne gerekiyorsa yapacağız ” dedi.

BAŞKAN SAVAŞ SEL BÖLGEGİNDE haberi 26 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  10250 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle