Başkan Savaş Sözünü Tutmadı...

Akdeniz Mahallesi sakinleri, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın kendilerine verdikleri sözü tutmadığını iddia ettiler.
Başkan Savaş Sözünü Tutmadı...
... http-equiv="Content-Type" ..."text/html; charset=utf-8">... name="ProgId" ..."Word.Document">... name="Generator" ..."Microsoft Word 14">... name="Originator" ..."Microsoft Word 14">
Akdeniz Mahallesi sakinleri, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın kendilerine verdikleri sözü tutmadığını iddia ettiler.
Atayurt gazetesinin haberine göre, gerek Arıtma Tesisi gerekse Köpek Barınağı nedeniyle sabahlara kadar uykusuz geceler geçirdiklerini dile getiren mahalle sakinleri, “Bilindiği üzere çok sıcak bir yaz mevsimi geçiriyoruz, kapımız, penceremiz açık oturuyoruz, geceleri de aynı şekilde uyumak istiyoruz ancak bu da mümkün olmuyor. Arıtma Tesisi’ nden gelen pis kokular, Köpek Barınağı’ndan gelen havlama sesleri bizlere neredeyse kâbus dolu geceler geçirtiyor.” tepkisinde bulundular.
 
DEFALARCA DİLEKÇE VERDİK, E-MAİL GÖNDERDİK
Akdeniz Mahallesi sakinleri dayanılmaz derecede yaşadıkları pis koku ve köpek barınağından gelen sesler nedeniyle Antakya Belediyesi’ne defalarca dilekçe verip, e-mail göndermelerine karşın olumlu hiçbir sonuç alamadıklarını öne sürerken, “Sorunumuz çözüleceği yerde artarak devam etti. Artık isyan edecek noktaya geldik. Pis kokunun önüne geçmek için atılan ilaç nedeniyle zehirlenme noktasına geldik. Bir de üstüne köpek sesleri artık dayanamıyoruz. Lütfen yetkililer bu soruna çözüm bulsun.” dediler.
 
BELEDİYE BİZİMLE DALGA GEÇİYOR
Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın kendileriyle dalga geçtiğini, verdiği sözü yerine getirmediğini öne süren mahalle sakinleri, “Bütün bunlar yetmiyormuş gibi bir de üstüne mahallemize iki adet baz istasyonu kuruldu. Neredeyse Antakya’nın çöplüğü olan bir mahalle haline geldik. Nerede istenmeyen bir şey varsa bizim mahalleye kuruluyor.” eleştirisinde bulundular.