BAŞKAN SAVAŞ TAN KİSECİK KÖYÜNE ZİYARET

Birlik, beraberlik ve dayanışma ziyaretlerini sürdüren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, bu çerçevede Kisecik köyünü ziyaret ederek burada köy sakinleriyle bir araya geldi.

BAŞKAN SAVAŞ TAN KİSECİK KÖYÜNE ZİYARET
Kisecik Köyü Muhtarı Mustafa Vural’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ve yönetim kurulu üyeleri ile Kisecik Köyü sakinleri hazır bulundu.  Birlik, beraberlik ve dayanışma toplantıları kapsamında düzenlenen buluşmada Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş; “Yaşadığımız kent farklı renkleriyle, tarihi dokusuyla, medeniyet birikimiyle geçmişten günümüze gelen zengin bir potansiyele sahip. Bizler bu ziyaretlerimizde şehrimizdeki her renkten insanlarımızla kucaklaşıyoruz. Birliğimizi, beraberliğimizi ve dayanışmamızı daha da pekiştiriyoruz” dedi. Gelecek kuşaklara daha güzel yarınlar bırakmak üzere il genelinde bulunan bütün vatandaşlara ayrı ayrı görev düştüğünü ifade eden Başkan Savaş, “Çocuklarımıza, torunlarımıza daha güzel yarınlar hazırlamak ve bırakmakla mükellefiz.
   
Hatay olarak uluslar arası düzeyde yazılan senaryolara kulak vermemeliyiz, başkalarının bizler için yazdığı senaryolara göre hareket etmemeliyiz. Senaryoları bizzati bizlerin yazması gerekir. Bizim buna ihtiyacımız ve de gücümüz vardır. Bu toplantılarımızın amacı birliğimize, beraberliğimize, dayanışmamıza güç katmaktır. Değerli Muhtarımız Mustafa Vural’ın nezdinde bugün bizleri burada ağırlayan Kisecik Köyü sakinlerine şükranlarımı sunuyorum.” dedi. Kisecik Köyü Muhtarı Mustafa Vural, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ve beraberindeki heyetin köylerine yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu ile Hatay insanının çok yol alacağını kaydetti. Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Kisecik Köyü Muhtarı Mustafa Vural’a Antakya Belediyesi’ne ait duvar saati ve kitap hediye etti. Ziyaretin sonunda Başkan Savaş ve Kisecik Köyü sakinleri günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.