Başkan Savaş’a ‘Mercimekli Aş’ daveti...

Armutlu Camii Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a ‘Mercimekli Aş’ daveti yapıldı...
Başkan Savaş’a ‘Mercimekli Aş’ daveti...
... http-equiv="Content-Type" ..."text/html; charset=utf-8">... name="ProgId" ..."Word.Document">... name="Generator" ..."Microsoft Word 14">... name="Originator" ..."Microsoft Word 14">
Armutlu Camii Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a ‘Mercimekli Aş’ daveti yapıldı.
 
 
Dernek Başkanı Yusuf Akbay, Yönetim kurulunun davetini kırmayan Başkan Savaş’ın hazır bulunduğu yemeğe, Belediye Başkanvekili Serdar Güven, Belediye Başkan Yardımcısı Raci Coşkuner, bazı mahalle muhtarları ile dernek yöneticileri ve basın mensupları katıldı.
 
Armutlu Camii Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Akbay, yemek öncesi yaptığı kısa konuşmada, yemek davetlerini kırmayan Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkür etti.
 
 
Daha sonra sorunları sıralayan Başkan Akbay, öncelikli sorunlarının mezarlık yeri ve mezarlık alanlarının temizliği olduğunu dile getirdi.
 
 
Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ta izah edilen sorunların en kısa sürede çözümleneceği sözünü verdi.