BAŞKAN SAVAŞ’A OVAKENT’TE KURAN-I KERİM HEDİYE EDİLDİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Ovakent Beldesi’ne ziyarette bulundu. Ziyarette Başkan Savaş’a Kuran-ı Kerim hediye edildi.

BAŞKAN SAVAŞ’A OVAKENT’TE KURAN-I KERİM HEDİYE EDİLDİ
Ovakent Belediye Başkanı Abdulşükür Mert ve Merkez Cami İmamı Abdullah Dağlı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, İl Müftü Yardımcısı Fırat Kahraman, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, Ovakent Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Abdulgafur Ay, Ovakent Okul Müdürü Murat Gül ve Ovakent Belde sakinleri yer aldı.Ovakent Belediye Başkanı Abdulşükür Mert ve Merkez Cami İmamı Abdullah Dağlı, Başkan Savaş ve beraberindeki heyetin Ovakent Beldesi’ne gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Hatay üzerinde son dönemde bir takım kirli senaryoların oynandığını hatırlatarak, “Hatay insanı bu senaryolarda yer almayacaktır. İlimiz insanının her ferdine büyük görev düşüyor. Dayanışmamızı, birliğimizi bozmak isteyenlere kesinlikle taviz vermemeliyiz. Hatay genelinde belediye başkanları olarak ayda bir toplanarak birlik beraberlik mesajları veriyoruz. Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kanaat önderleri ile sürekli dirsek teması içinde kardeşlik bağlarını pekiştiriyoruz. Hatay insanı olarak tüm renklerimizle sağduyulu hareket edelim, bir ve beraber olalım.” dedi.Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a Kuran-ı Kerim hediye edildi. Başkan Savaş, Ovakent sakinleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.