Bir Tebessüm Bin Mutluluk

Bir Tebessüm Bin Mutluluk (BİTEBİMUV) ekibi olarak her hafta ki hastane ziyaretlerimizi aksatmadan devam etmeye daimi gayret gösteriyoruz.
Bir Tebessüm Bin Mutluluk
 Bizler çoğumuz lise son sınıf öğrencileri olarak sosyal sorumluluk projesini kendimize gerçek bir sorumluluk olarak kabul edip en azından haftada bir defa hasta yatan kardeşlerimize moral vermeyi kendimize görev edinmişiz. Hastane ziyaretinde susmayan çocukları tebessümlerle susmalarını görmek, gülmeyen çocukların yüzlerinde tebessüm bırakabilmek, bizi sabırsızlıkla bekleyen çocukların biz gelince yüzündeki mutluluğu görebilmenin bizlere verdiği mutluluk tarif edilemez. Ben BİTEBİMUV ekibi başkanı olarak Adana Balcalı Hastanesinde Çocuk Onkoloji Servisindeki lösemi hastasıyım. Lösemiyi atlattım ve şimdi ilik nakli sonrası kronik dermoid graft versus host hastalığımın tedavisini çocuk onkoloji servisinde ilk defa bende uygulanan 2 haftada bir gidip 2 seans şeklinde Fotoferez (A-ferez) tedavisi görüyorum. Tedavim yaklaşık 6 ay yahut duruma göre 12 ay sürebilirmiş. Allah'tan iyileşeceğim konusunda umudumu kesmiyorum aksine her şeye rağmen tevekkül edip tebessüm ediyorum. Zorlu tedavi sürecinde hastaları yalnız bırakmayıp onları ziyaret etmek beni daha çok mutlu ediyor. Bu zamanda benim ve hastaların dualara çok ihtiyacı var en azından dualarınızla bizlere manevi destek olabilirsiniz. Bize destek olarak bazı eksiklerimizi tamamlayan Her şey bir gülücük için ekibine, Tuğba E. , Soner T. ve gönüllü güzel insanlara teşekkür ederiz.

BİTEBİMUV Ekibi Başkanı;

Ömer Faruk KURAL
Bir Tebessüm Bin Mutluluk haberi 29 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  20145 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle