BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Eğitim gördüğü dershanenin 5’inci katından düşerek yaşamını yitiren Namık Kemal Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Damla Bahçecioğlu, gözyaşları arasında toprağa verildi.
BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Damla Bahçecioğlu’nun cenazesi, dün hastane morgundan alınıp duvaklı tabuta konularak Muradiye Mahallesi 210 Sokak’taki evine getirildi. Cenazenin eve gelmesiyle yakınları sinir krizi geçirirken, anne Naciye Bahçecioğlu’nun tabuta sarılıp ‘Kızım sana doyamadım’ diye ağıt yakması cenaze törenine katılanları gözyaşlarına boğdu. Damla Bahçecioğlu’nun cenazesi, Çankaya Mezarlığı’nda kılınan namazın ardından gözyaşları arasında toprağa verildi. Cenazeye katılan Damla’nın arkadaşları gözyaşlarına hakim olamadı.Alanya’da esnaf olan baba Fikret Bahçecioğlu, Damla’nın hedefinde doktorluk olduğunu ve bu hedefine ulaşmak için yoğun bir şekilde sınavlara hazırlandığını belirterek; “3 yıldır da aynı dershaneye gidiyordu. ‘Tosçelik Fen Lisesi’ni kazanacağım’ diyordu. Hedefi vardı. Damla amcası gibi doktor hatta genel cerrah olmak istiyordu” dedi.

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ haberi 30 Nisan 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  46465 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle