ÇALIŞKAN'DAN 31 ALTIN PROJE

Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Necmettin Çalışkan ve Antakya Belediye Başkan Adayı Fahri Serdar Özal, Antakya’da Karlısu, Bağrıyanık mahallesi, Cumhuriyet ve Atatürk caddesinde esnaf ve ev ziyaretleriyle seçim çalışmalarını sürdürdü.

ÇALIŞKAN'DAN 31 ALTIN PROJE
Projelerini tek tek açıklamaya devam eden Çalışkan gittiği yerde ilgi ile karşılanıyor.Hatay Büyükşehir adayı Dr. Necmettin Çalışkan bölgemizde yapılan küçük çaplı işler olsa da kesinlikle yeterli olmadığını hatırlatarak, yapılanların çok yavaş ilerlediğini, bazı bitmemiş projelerle bitmiş gibi övünülerek, hava atanlar aslında acı bir gerçeği ortaya koyuyorlar. Bunca yıldır yapmayıp seçime yatırım olarak koz olarak kullanılması sizleri alaya almaktır aldatmaktır. Utanmadan bitmemiş projelerle övünüp bir 5 yıl daha zaman istiyorlar. İlimizin büyük sıkıntıları karşısında iş başındakiler maalesef büyük problemlere çözüm bulamamışlardır. Çalışkan 31 altın proje olarak nitelendirdiği projelerinden bazıları şöyle açıkladı; Maliyetine ucuz toplu konutlar, Antakya-İskenderun arası otoban ve demiryolu, şehir içi hafif raylı sistem, ucuz ekmek ve ucuz ulaşım projesi ile ekmek ve ulaşım daha uygun fiyatlara çekilecek, her mahalleye amatör spor sahası ve sosyal alanlar, her mahalleye çocuk parkları, her mahalleye taziye evi, her mahalleye su sebil çeşmesi, her ilçeye aşevi, katlı otoparklar, alt ve üst geçitler, fuar ve kongre merkezleri, mesleki kurslar gibi, tarımdan inanç ve kültür turizme, gençlik merkezlerinden yardım vakfına kadar Hatay için 31 altın projelerinin olduğunu söyledi. Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Fahri Serdar Özal da bazı projelerini şöyle anlattı; 31 Mart itibarı ile inşallah kazandığımız takdirde, Spor merkezleri, gençlik merkezleri gibi çekici projelerle gençliğimizi çekeceğiz. Her tesisin başına eğitimli spor hocaları ve ahlaki eğitim verecek öğretmenler görevlendireceğiz. İnançlı ahlaklı gençlik yetiştirmenize destek olacağız.Belediyenin aşevleri önündeki kuyruklar içimizi acıtıyor. İnancımız gereği sağ elin verdiğini, sol el duymayacak. Aşevlerini gezici aşevi ve evlere yardım şekline dönüştüreceğiz. Şehrimizin belli noktalarına sabah vakitlerinde çorba servisleri koyacağız. Engelli çocuklarını bırakacak kimse bulamadıkları için alışverişe bile çıkamayan ailelere gün içinde belli saatlerde engelli çocuklarını emanet edecekleri evler oluşturacağız. Onların kuaför ve berber gibi ihtiyaçlarını gidereceğiz. Evlenecek ihtiyaçlı gençlere çeyiz, düğün gibi katkılarda bulunacağız.Son zamanlarda gelişen batık müteahhitlerin mağdurları hepimizi üzdü. Mümkün olduğu ölçüde bu duruma düşen hemşerilerimize destek olmaya ve bu tip vurgunları belediye olarak engellemeye çalışacağız. Hisseli tapu ve benzeri problemlerinden dolayı mağdurların sorunlarını da ele alacağız. Toplumumuzun huzurunu arttırmak ve onları geleceğe güvenle hazırlamak başlıca görevimizdir” dedi.
ÇALIŞKAN'DAN 31 ALTIN PROJE haberi 24 Şubat 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  52080 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle