CHP DEN İHSANOĞLU NA TAM DESTEK

CHP'li eski bakan ve milletvekilleriyle parti yöneticilerinin toplantısından “Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’na tam destek” mesajı çıktı
CHP DEN İHSANOĞLU NA TAM DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte durum değerlendirmesi yapan ve basına kapalı oturumda görüş alışverişinde bulunan CHP’li kurmaylar, eski bakan, milletvekili ve yöneticiler toplantı sonucu yayınladıkları sonuç bildirgesinde hem Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu’na, hem de CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na açık ve net destek verdiler.CHP’li eski bakanlardan Ali Topuz tarafından açıklanan sonuç bildirgesinde Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihinin en derin bunalımı içinde olduğuna değinilerek, “Sayın İhsanoğlu’nun salt ülke barışına değil, bölge ve dünya barışına da hizmet edecek saygınlığa ve vizyona sahip olduğu kuşkusuzdur. Büyük uzlaşının adayı, Ekmeleddin İhsanoğlu Edirne’den Ardahan’a kadar, büyük bir kardeşlik projesini halkımıza sunmuştur. Birikimi ve üstün ahlaki değerlere bağlılığı ile Cumhurbaşkanlığı makamına yakışmaktadır. CHP’de uzun yıllar emek vermiş görev yapmış Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri, eski İl Başkanları ve eski parlamenterleri olarak; Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun yanında olduğumuzu, kampanyaya katkı vereceğimizi kamuoyu’nun bilgisine saygı ile sunarız” ifadeleri yer aldı.

 

CHP DEN İHSANOĞLU NA TAM DESTEK haberi 16 Temmuz 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  37670 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle