CHP GRUP BAŞKANVELİLİ İNCE İSKENDURUN DA

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, ülkenin iç ve dış politikada iyi idare edilmediğini belirtti.
CHP GRUP BAŞKANVELİLİ İNCE İSKENDURUN DA
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce Hatay'ın İskenderun ilçesinde ve Denizciler Beldesinde ziyaretlerde bulunarak partililerle bir araya geldi. Denizciler, Belde binası önünde partililere hitap eden İnce, ülkede yaşayan herkesimin sorunlarının aynı olduğunu belirterek,”Bu Ülkede Türk’ün, kürdün, alevinin sünninin,lazın, boşnağın hepsinin ortak bir problemi var.Bu ülkede bir yoksulluk problemi var.Bu ülkede emekli geçinemiyor.Gençlerimiz işsiz.Ülke iyi idare edilemiyor.Bu topraklarda ayrıştırılıyoruz.Dillerimiz farklı inançlarımız farklı olabilir ama bizler bir milletin mensuplarıyız.”dedi
 Ülkeyi karış karış gezdiklerini belirten İnce, şöyle konuştu: “Her gün her an halk ile bir araya gelip sorunlarını dinliyoruz. CHP iktidarında işçinin, memurun, esnafın, çiftçinin de yüzü gülecek. Şuan halkımız ekonomik olarak büyük sıkıntılar çekiyor. İşsizlik adlını başını gidiyor. Yoksulluk her geçen gün artıyor. O yüzden bu seçimlere iyi hazırlanmamız gerekiyor. Sıkmadık el, bakmadık göz, çalmadık kapı bırakmamalıyız.”
Düzenlenen ziyaretlere CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Mehmet Ali Edipoğlu, CHP teşkilat yöneticileri ve partililer katıldı.