CHP Heyetinden HESOB’a iadeyi ziyaret

CHP İl Yönetimi geçtiğimiz hafta içinde Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birlik Başkanı A. Kadir Teksöz’e (HESOB’a) iadeyi ziyarette bulundu.

CHP Heyetinden HESOB’a iadeyi ziyaret

CHP Parti Meclis Üyesi ve Ankara Baro Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu,  CHP İl Başkanı Servet Mullaoğlu, İlçe Başkanı Mevlüt Yeşildağ, İl Başkan Yardımcısı Dr. Züheyr Günal eşliğinde Hatay’daki 20 Meslek Odası Başkanının katılımıyla ilimiz ve ülke ekonomisiyle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Ayrıca, ''BDP’nin iyi niyetli olmadığı ülkeyi bölmeye çalıştığı fakat bu düşüncesinde hiçbir zaman için muvaffak olamayacağı şehit kanıyla sulanmış bu topraklardan bir karış değil bir zerre toprak bile verilmeyeceği ortak kanaatine varıldığı belirtildi.

HESOB Başkanı A.Kadir Teksöz özellikle İl Başkanı Av. Servet Mullaoğlu’nun Hatay’ın birlik ve beraberliği için gösterdiği gayretlerden dolayı teşekkür etti. Hatay Alevisiyle, Sünnisiyle, Hıristiyanıyla,Yahudisiyle,Ermenisiyle, Kürdüyle ve Lazıyla güzel bir ildir. Bu il mozaikleriyle bir bütündür. Her zaman da böyle kalacaktır.” dedi.  

HESOB Başkanı A.Kadir Teksöz ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek Esnaf ve Sanatkârlar adına teşekkürlerini sundu.