CHP Milletvekili Pavey hatay da imza günü düzenledi.

CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, İskenderun'da imza günü düzenledi.
CHP Milletvekili Pavey hatay da imza günü düzenledi.
  Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezinin düzenlediği bir organizasyonda okurları ile bir araya gelen milletvekili Pavey, kitaplarında toplumsal duyarlılıklara büyük önem verdiğini belirtti.
     Pavey, Türkiye'nin çok sayıda şehrini, dünyanın da birçok ülkesini gezdiğini vurgulayarak, ''Şu ana kadar birçok projede görev aldım. Birleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Yüksek Komiserliğinde yönetici olarak görev yaptım. Bu vesile ile dünyanın birçok yerinde yaşanan toplumsal olayları gündeme getirmeye çalıştım'' dedi.
     Pavey, İskenderun'da, 'Nereye Gidersem Gökyüzü Benimdir' adlı kitabının tanıtımını yaptığını belirterek, şöyle konuştu:
     ''Bu kitapta Birleşmiş Milletlerde görev aldığım sırada İran'da yaşadığım günlerde karşılaştığım toplumsal olaylara yer verdim. Kitapta İran'ın kültürel mirası, dini geçmişi, coğrafi özelliklerini ve sosyal yaşantıyı anlatmaya çalıştım. Kadınların yaşam tarzları hakkında bilgiler aktardım.''
     Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi Müdürü Tuncay Cingöz ise AVM olarak çeşitli sosyal etkinlikler düzenlediklerini bildirerek, bundan sonra da halkın ilgi duyacağı projelere imza atmaya devam edeceklerini söyledi.
     Pavey, konuşmaların ardından kitap imzaladı.