CHP PARTİ OKULU MEZUN VERİYOR

CHP Hatay İl Eğitim Sekreteri Doç. Dr. Sibel Hakverdi yaptığı yazılı açıklamada, iktidarının yolunun parti okulu olduğunu dile getirdi. 
CHP PARTİ OKULU MEZUN VERİYOR

Hatay’da eğitim almayan üyemiz kalmayacak, iktidarın yolu parti okulu’ diyen Hakverdi açıklamasını şöyle sürdürdü, “Hızlı değişim ve gelişmelerin yaşandığı bir dönemde gelişmelere uyum sağlayabilmek ve yeniliklere açık olabilmek için yaşam boyu eğitim gereklidir. Bilinçli, eğitim almış kişiler iyi bir yurttaş olurken kendi hak ve sorumluluklarının da bilincindedir. Partinin gelişmelere uyum sağlaması, yeniliklerden yararlanması ve amaçlarına ulaşabilmesi için parti üyelerinin eğitilmesi gereklidir. Ayrıca parti üyelerinin bilgi beceri ve tutumlarının teknolojik, siyasal ve ekonomik gelişmeler doğrultusunda değişmesi, verimliliklerinin artması, iletişim becerilerinin geliştirilmesi için de parti içi eğitim gereklidir. Parti içi eğitim almış parti üyeleri, partili olmanın verdiği güven ve doyumun yanında partinin amaçlarını gerçekleştirmeye, başarısına katkıda bulunmaya çalışır. CHP Hatay İl Örgütü olarak bizler, bu anlayış doğrultusunda çalışmalara başladık. Eğitici sertifikası almış 25 kişilik “parti içi eğitmeni” ile ilk olarak 23-24 Mart tarihlerinde Erzin, Dörtyol, Belen ve Antakya olmak üzere 4 ilçemizde, toplam 90 kişiye eğitim verdik. İki gün devam eden eğitim sürecinde; partimizin ilke ve değerleri, sosyal demokrasi tarihsel bir gelişim sürecinde işlendi. Sosyal proje hazırlama yöntemi eğitiminin sonunda, bölgelerin özelliklerine uygun toplam 16 sosyal proje hazırlandı. Bu projeler hayata geçirildikten sonra katılan üyelerin aldığı   “Temel Siyasi Eğitim Programı” tamamlanmış olacaktır.   Eğitim programlarımız sürekli olacaktır. Tüm üyelerimizin bu programdan faydalanabilmesi için elimizden gelen tüm çabaları göstereceğiz. Partili olma bilincini, örgüt içi iletişim ve dayanışmayı pekiştiren, hayata geçirilen sosyal projelerle toplumun her alanında etkin uygulamalara neden olan bu çalışmalara güveniyoruz. CHP’nin, örgütümüzün güçlenmesine katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

                                                                                                                      

CHP PARTİ OKULU MEZUN VERİYOR haberi 29 Mart 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  76400 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle