CUMHURBAŞKANI'NIN İFTAR DAVETİNE DÖRTYOL'DAN 2 AİLE GİDECEK

 Cumhurbaşkanı Abdullah Gül' ün İstanbul Dolmabahçe Sarayı'nda şehit aileleri ve gaziler için vereceği iftar yemeğine Dörtyol ilçesinden 2 şehit ailesinin katılacağı öğrenildi.
CUMHURBAŞKANI'NIN İFTAR DAVETİNE DÖRTYOL'DAN 2 AİLE GİDECEK
Cumhurbaşkanı Gül'ün yarın İstanbul Dolmabahçe Sarayı'nda şehit aileleri ve Gaziler için vereceği iftar yemeğine Hantepe'de 6 askerle birlikte teröristlerce şehit edilen Uzman Çavuş Ayhan Say'ın babası Hasan Say ile Adana da görev dönüşü Trafik kazasında şehit olan polis memuru Abdullah Cem Seçer in ailelerinin Cumhurbaşkanının yemeğine katılacağı öğrenildi.
     Abdullah Gül'den gelen iftar davetine icabet edeceklerini belirten Polis memurunun Babası Ahmet Seçer "Cumhurbaşkanımızdan gelen bu davete nedeni ile duygulandık, Eşim gelinim ve ben bu davete icap edeceğiz, Kaymakamlıkça bize davet ulaştırıldı zaten her türlü hazırlık yapılmış onur duyarız Cumhurbaşkanımızla aynı masayı paylaşmaktan" dedi.
 

     Aynı yemeğe davet edilen Uzman Çavuş Ayhan Say'ın ise sadece babası Hasan Say'ın davete katılacağı öğrenilirken Şehit Jandarma Onbaşı Bünyamin Kılıç `ın ailesinin sağlık problemleri nedeni ile yemeğe katılamayacaklarını bildirdikleri öğrenildi..
     Hatay'dan 5 ailenin bu iftar yemeğine davet edildiği öğrenildi.