DİŞ HEKİMLERİ ODASI’NDAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

Hatay Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt.Mehmet Çolak ve beraberindeki heyet, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
DİŞ HEKİMLERİ ODASI’NDAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

 Konuk heyette Hatay Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt.Mehmet Çolak’ın yanı sıra Diş Hekimleri Odası kurucu Başkanı Dt. Mustafa Kıyak, Oda üyeleri Dt. İnayet Taşçı, Dt.Serdar Yoğurucu, Dt. Alaattin Hayzaran ve Dt. Ali Akın yer aldı.

            Hatay Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt.Mehmet  Çolak ziyarette yaptığı açıklamada, Oda faaliyetleri hakkında çeşitli bilgiler verirken, memlekete yaptığı hizmetlerden ötürü Başkan Savaş’a teşekkür etti.

            Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ağız ve diş sağlığının insan vücudu için çok önemli bir unsur olduğunu, Hatay’da bulunan Diş Hekimlerinin de konularında uzman, ülke genelinde meşhur ve tercih sebebi başarılı hekimlerden oluştuğunu vurguladı. Başkan Savaş, Hatay Diş Hekimleri Odası yöneticilerine ve tüm diş hekimlerine çalışmalarında ve sosyal yaşamlarında başarılar diledi.

            Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Diş Hekimleri Odası konuk heyeti ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.