DOĞAKA'NIN AÇILIŞI YAPILACAK

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın (DOĞAKA) resmi açılışının yapılacağı bildirildi.
DOĞAKA'NIN AÇILIŞI YAPILACAK
Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, kamu ile özel kesim ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğini geliştirerek yerel potansiyeli harekete geçirmeyi, kaynakların yerinde ve etkin kullanımını sağlayarak bölgesel gelişmeyi hızlandırmayı amaçlayan, Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye illerini kapsayan DOĞAKA'nın 25 Temmuz 2009 tarihli resmi gazetede yayımlanmasıyla kurulduğu belirtildi.
     Yaklaşık bir yıldan bu yana hizmet verilen DOĞAKA'Da 26 uzman, 5 destek ve bir iç denetçinin görev yaptığı, bugüne kadar teknik destek programının uygulanarak 87 projede 3 bin 167 kişiye uzman desteği sağlandığı kaydedildi.
     Bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlayacak önemli faaliyetler gerçekleştiren DOĞAKA'nın 21 Şubat Pazartesi günü yapılacak resmi açılışının Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ve Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in katılımıyla gerçekleştirileceği bildirildi.
 
 
DOĞAKA'NIN AÇILIŞI YAPILACAK haberi 17 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  91300 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle