Dörtyol Kaymakamlığı na Atanan Özyiğit Görevde

Hatay'ın Dörtyol İlçesi Kaymakamı Hayri Sandıkçı'nın Konya Vali Yardımcılığı Görevine Getirilmesiyle Yerine Atanan İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri Hacı Hasan Özyiğit Görevine Başladı.
Dörtyol Kaymakamlığı na Atanan Özyiğit Görevde
Hatay'ın Dörtyol ilçesi Kaymakamı Hayri Sandıkçı'nın Konya Vali Yardımcılığı görevine getirilmesiyle yerine atanan İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri Hacı Hasan Özyiğit görevine başladı.

1987 yılından itibaren İçişleri Bakanlığı bünyesinde göreve başlayan Özyiğit, çeşitli kademelerde görev yaptıktan sonra Zonguldak, Muş, Sivas, Antalya ve Ankara illerine bağlı Eflani, Divriği, Korkuteli ve Çamlıdere ilçelerinde kaymakamlık görevinde bulundu. Son olarak İçişleri Bakanlığı'nda Bakanlık Müşaviri olarak görev yapan Özyiğit son Kaymakamlar Kararnamesi'yle Dörtyol'a atandı.

Dörtyol'a atanmaktan memnun olduğunu dile getiren Özyiğit, Dörtyol gerçekten çok güzel bir ilçe bir yanda deniz bir yanda dağ güzelliği ile bütünleşen bir ilçemiz. Sıcakkanlı insanların birlik ve beraberlik içerisinde kardeşçe yaşadıkları güzide ilçelerimizden biridir." dedi