EHDAV DAN UYARI

Ehlibeyt Vakfı Başkanı Ali Yeral, bir açıklama ile son günlerde ilimizde bazı kişilerin sattıkları takvimlerin EHDAV ile ilgili olduğunu söylediklerini hatırlatarak bunun doğru olmadığını bildirdi ve kendileriyle hiçbir alakası olmadığını duyurdu. 

EHDAV DAN UYARI
EHDAV Başkanı Ali Yeral'ın açıklaması şöyle:“6-7 yıldır esnaflarla zengin tabakaya, bir kaç kişi ve çevre tarafından her yıl hatırı sayılır bir fiyatla dolaştırılan ve bunlar; 'Ali YERAL Hocanın, EHDAV'ın, E. Beytin takvimleridir' iddiasıyla satılan duvar takvimleriyle, bizim Vakıf olarak hiç bir alakamız yoktur ve onlara verilen hiç bir kuruş da Vakfa verilmemektedir. Vakfımıza ait takvimlerin üzerinde, başta EHDAV olmak üzere, Vakfın adresi ve tlf.ları da bulunmakta ve Defne Hst. karşısındaki Vakıf Gen. Merkezimizde, cüzi bir fiyatla Vakıf yararına her yıl üyelerimiz ile isteyen her vatandaşa satılmaktadır. Başta değerli esnafımız olmak üzere, tüm kamuoyuna önemle duyurulur. Ayrıca kıymetli kardeşlerimin, bu durumu etraflarına söylemelerini ve paylaşmalarını rica ediyoruz.”
EHDAV DAN UYARI haberi 04 Aralık 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  221710 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle