EMNİYET MÜDÜRÜ KILIÇ SEMT PAZARINI ZİYARET ETTİ

İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, beraberinde Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amiri Adem Paksoy ve ekibiyle birlikte Akasya Mahallesi'nde bulunan semt pazarını ziyaret ederek burada bulunan pazar esnafı ve vatandaşlarımızın güvenlik konularında sıkıntılarını dinledi.
EMNİYET MÜDÜRÜ KILIÇ SEMT PAZARINI ZİYARET ETTİ
Kılıç, fırsat buldukça vatandaşların yoğun olarak bulunduğu çarşılarda ve pazar yerlerine ziyaretlerde bulunarak vatandaşların güvenlik konularıyla ilgili problemleri, sıkıntıları ve önerilerini aldıklarını, ilgili birimleri talimatlandırdığını söyledi.
     Hem pazar esnafı hem de alışveriş yapan vatandaşlara herhangi bir olumsuzluk karşısında çekinmeden mutlaka 155'i aramalarını ifade eden Kılıç, polislere de özellikle sorumlu oldukları mahallelerde halkın yoğun olarak bulunduğu yerleri sık sık ziyaret ederek, sorunlar ve problemler hakkında bilgi sahibi olmalarını istedi.
     Vatandaşlar da pazar yeri ile ilgili herhangi bir sıkıntılarının olmadığını , Emniyet Müdürlüğü'nün çalışmalarının beğendiklerini ve takdir ettiklerini, herhangi bir problemleri olması durumunda 155?i aradıklarını, ekiplerin 3-5 dakika içerisinde intikal ettiklerini, herhangi bir problem yaşanmadığını belirttiler.