Emniyetten sivil toplum örgütü temsilcilerine teşekkür.

Hatay Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis (TDP) Büro Amirliğine katkı sunan sivil toplum örgütü temsilcilerine plaket verildi.
Emniyetten sivil toplum örgütü temsilcilerine teşekkür.
 İl Emniyet Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda gerçekleşen etkinlikte konuşan Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, TDP hizmetlerinde maddi manevi desteklerini esirgemeyen sivil toplum örgütü temsilcilerine teşekkür etmek için program düzenlediklerini belirtti.
     Kılıç, TDP'nin son dönemlerde emniyet teşkilatı ile vatandaş arasında köprü oluşturan bir kurum olduğunu vurgulayarak, Hatay'da güvenlik politikasının, ''vatandaşın hiç bir güvenlik kaygısı duymadan işini yapması'' olduğunu, bunu oluşturmak için de var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.
     Vatandaşın hiç bir güvenlik kaygısı duymadan işininde başarılı olmaya çalışmasının kendileri için önemli olduğuna dikkati çeken Kılıç, ''Hatay asayiş bakımından en iyi illerden biri. Bu durumun devamı için de devamlı çalışmalar yapıyoruz. Bu konuda TDP de elinden gelen gayreti gösteriyor. Kent genelinde kimsesiz ve bakıma muhtaç 103 kişinin tüm ihtiyaçları TDP tarafından karşılanıyor. Hayatından hiç sinemaya gitmeyen çocuklar belirlenip, polis memurlarıyla beraber film izlemelerini sağladık'' diye konuştu.
     Emniyet Müdürü Kılıç, konuşmasının ardından TDP'ye katkı sunan Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdülkadir Teksöz, Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) Başkanı Gülay Gül, Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD) Başkanı Aykut Özbuğday'ın da aralarında bulunduğu 13 sivil toplum örgütü temsilcisine plaket verdi.