ERDEM BALTACI VİCDANLARINIZA SESLENİYOR

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,arial,sans-serif; font-size:14px">Erdem Baltacı, Hatay&rsquo;ın Antakya İl&ccedil;esi Akasya Mahallesi&rsquo;nde &ccedil;ok zor şartlarda yaşıyor. Eşini Adana&rsquo;da doğum yaptıktan sonra &uuml;cret &ouml;deyemediği i&ccedil;in hastaneden &ccedil;ıkartamayan gencin durumunu daha &ouml;nce de gazetemiz aracılığıyla sizlerle paylaşmıştık.</span>
ERDEM BALTACI VİCDANLARINIZA SESLENİYOR
Eşini yardımseverlerin desteğiyle bir şekilde hastaneden kurtardı. Ancak zorlu yaşam koşulları talihsiz gencin yakasını bir türlü bırakmadı.ÇALMADIK KAPI BIRAKMADI  Çalmadık kapı bırakmayan Erdem Baltacı her kapının yüzüne kapanmasından dolayı bir kez daha gazetemize başvurdu. Biz de diyaliz hastası eşi, bir garip annesi ve 1 yavrusuyla komşuların yardımıyla geçinen ve yardıma muhtaç durumdaki genç Erdem Baltacı ve ailesi için bir kez daha hayırseverlere sesleniyoruz. Gence iş bulmak isteyenler yada yardım etmek isteyenler İrtibat için 0536 249 2104 numaralı telefondan Erdem Baltacı ya da Asi Gazetesi’ne ulaşıp yardımlarınızı iletebilirsiniz.
SUNA ZEYTUN
ERDEM BALTACI VİCDANLARINIZA SESLENİYOR haberi 10 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle