ESNAFIMIZ ŞEHRİMİZİN CAN DAMARI BAŞIMIZIN TACIDIR

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, şehrin ileri gelenleri ile gerçekleştirdiği istişare ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
ESNAFIMIZ ŞEHRİMİZİN CAN DAMARI BAŞIMIZIN TACIDIR
Başkan Kimyeci Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı A. Kadir Teksöz’ü ve esnaf temsilcilerini makamında ziyaret ederek esnafın sıkıntıları ve Antakya Belediyesi’nden beklentileri konusunda fikir alışverişinde bulundu.Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci konuşmasında, “Esnafımızın taleplerini her zaman emir telakki ettik. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle esnafımızın yanındayız.” dedi.Yeni Sanayi Sitesi, buğday pazarı, kuyumcular çarşısı ve uzun çarşıda yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında istişarelerde bulunan Başkan Kimyeci, “ Antakya Belediyesi olarak esnafımızı kalkındıracak hizmetler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda eski buğday pazarını tarihteki ihtişamına kavuşturacağız. Tarihi taşları gün yüzüne çıkararak bölgeyi esnafımıza layık hale getireceğiz.
 Bunun yanı sıra Yeni Sanayi Sitesinde esnafımızın talebini yerine getirerek ilk etapta 100 adetini yerleştirdiğimiz ve daha sonra 150 adet daha yerleştireceğimiz toplamı 250 adet olan çöp konteynerlerini esnafımızın ve vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Yeni Sanayi Sitemizde parke yol, temizlik, molozların kaldırılması, yeşil alan, refüj düzenleme çalışmaları gerçekleştirdik. Esnafımız şehrimizin can damarı, başımızın tacıdır. Her daim esnafımızın yanındayız.” dedi.HESOB Başkanı Teksöz ise ziyaretten duyduğu memnuniyetin yanı sıra, Antakya Belediyesi’nin her daim esnafı kalkındırmaya yönelik yaptığı hizmetlerinden büyük mutluluk duyduklarını, Sayın başkan İsmail Kimyeci’ye ve Antakya Belediyesi çalışanlarına tüm esnaf adına teşekkür ettiklerini, bu hizmetlere destek olma noktasında üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını ifade etti.Konuşmaların ardından Başkan Kimyeci, HESOB Başkanı Teksöz ve birlik üyesi olan esnaflar günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.