ESNAFIN SU TEPKİSİ

<span style="background-color:rgb(241, 241, 241); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial,sans-serif; font-size:11.9999990463257px">Hatay Esnaf Odaları Birlik Başkanı A.Kadir Teks&ouml;z, &nbsp;oda başkanları ile birlikte bir araya geldi, y&uuml;ksek tarifeden satıldığını vurguladıkları su konusunda sıkıntılarını, taleplerini dile getirdi.</span>
ESNAFIN SU TEPKİSİ
Toplantıda, büyükşehir belediye meclis üyelerinin 88'ine, hiçbir parti ayırımı etmeden seslenen Teksöz,  duyarlı olmaları gerektiğini söyledi, tekrar karar alarak su fiyatlarının mutlaka aşağı çekilmesinin gerekliliğine vurgu yaptı.Su faturalarının oldukça yüksek geldiğini, tarifenin yüksek olduğunu söyleyen Teksöz, “Sağlıklı su kullanmayı hepimiz talep ediyoruz ancak bu kadar pahalı bir fiyatla esnafın karşısına çıkılmamalı. Günümüzde yüzde 700'e varan zamlarla karşı karşıyayız. Esnaf mağdur edilmemeli. Tüm partilerdeki meclis üyelerini sağduyuya davet ediyoruz. Tekrar görüşmeler yaparak su fiyatını esnafı mağdur etmeyecek şekilde aşağıya çekmelerini talep ediyoruz. Bir saatlik toplantı ile karar alınarak mağduriyetin giderilebileceğine inanıyoruz, bu yönde de en kısa süre içinde bir çalışma bekliyoruz” dedi.Teksöz, ilimiz genelindeki 37 bin esnaf adına su fiyatlarının aşağı çekilmesini talep ettiklerini söyledi, kısa süre içinde esnaf lehine çalışma yapılmaması, mağduriyetin giderilmemesi halinde de masaya yumruklarını vurmayı da ihmal etmeyeceklerini bildirdi.Teksöz, toplantıdaki konuşmasında ayrıca, Yeni Sanayi Sitesindeki esnafa masuralı su tarifesi uygulaması getirilmesinin gerekliliğine vurgu yaptı. 
ESNAFIN SU TEPKİSİ haberi 11 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1370 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle