Esnaflardan Vali Lekesiz’e Ziyaret

Antakya Metal İşleri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Yüksel Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antakya Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Ali Kanlı eşliğinde Hatay Valisi  Celalettin Lekesiz’i ziyaret etti.
Esnaflardan Vali Lekesiz’e Ziyaret

Aydın, 4 odayı temsilen kurulan kooperatifin çalışmalarını daha sağlıklı şekilde yürütebilecekleri bir mekân için arsa aradıklarını da kaydederek, yönetim olarak bu konuda Vali Lekesiz’den yardım talep etti. 

Hatay Valisi Sayın M. Celalettin Lekesiz de, kooperatifin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, istihdam artışına ve ilimizin gelişmesine katkıda bulunan kişi ve kuruluşlara yasalar çerçevesinde gereken desteğin verildiğini söyledi. 

Lekesiz, geleceğe dair planların iyi yapılması gerektiğinin de altını çizerek, seçilecek yerin sadece bugünün ihtiyacını karşılamaya yönelik değil, 50 yıl sonrasını düşünerek seçilmesi ve geleceğin iyi planlanması gerektiğini sözlerine ekledi.

Esnaflardan Vali Lekesiz’e Ziyaret haberi 28 Eyl 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  67330 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle