GENÇLERİN HATAY GEZİSİ

Türkiye’nin  81  İlinden, Arsuz Uluçınar Gençlik Kampına gelen  yaklaşık 300 gencimiz Hatay’ın tarihi ve turistik yerlerini de görme fırsatı buluyor.

GENÇLERİN HATAY GEZİSİ

7 günlük periyotlar halinde düzenlenen gençlik kamplarının ana hedefinin geleceğimiz olan gençlerimizin doğusuyla, batısıyla, güneyi ile kuzeyi ile bütünleşmesi, değişik kültürlerle tanışması, kaynaşması olduğunu belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emrullah TAŞKIN; gençlerimiz için ne kadar çaba sarf etsek, ne kadar emek versek yine de azdır. Geleceğimizi teminatı bu gençlerimizi Milli duygular içerisinde, ananelerine ve göreneklerine bağlı, teknolojik yeniliklere açık, son derece modern ve çağdaş bir şekilde yetiştirmek bizim tek gayemiz ve hedefimizdir dedi.  Kamptan günübirlik turlarla Hatay’ın tarihi ve Kültürel yerlerini, liderler başta olmak üzere gezen yaklaşık 300 gencimiz Hatay’a hayran kaldılar.

GENÇLERİN HATAY GEZİSİ haberi 15 Temmuz 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  33950 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle