GÜZELLİK MERKEZLERİNE ORTAK DENETİM

Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından İlçemiz sınırlarında faaliyet gösteren toplam 14 güzellik salonu denetlendi.
GÜZELLİK MERKEZLERİNE ORTAK DENETİM
Yetkililerden yapılan açıklamaya göre “ Güzellik salonlarının reklam ve diğer tanım faaliyetlerinde lazer, epilasyon veya diğer IPL ile akne, cilt yenileme, vasküler damar tedavisi vb. yapılır biriminde tanımlar kullanılamaz.  Güzellik ve kuaför salonlarında tıp fakültesi mezunu biri ile çalışılsa bile mezoterapi, akupunktur gibi her türlü invaziv girişimler ile tabip yetkisinde olan tıbbi işlemler yapılamaz”            Telafisi mümkün olmayacak sağlık problemlerinin oluşmaması için güzellik salonlarında yetkisiz kişiler tarafından sağlık hizmeti sunumu yapılmasına asla izin verilmeyecektir.” Güzellik salonlarının hijyenik açıdan da denetleyen ekipler, işyeri sahiplerine eksiklerin giderilmesi konusunda uyarılar yaptılar.
GÜZELLİK MERKEZLERİNE ORTAK DENETİM haberi 30 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1355 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle