HALK EĞİTİM MERKEZİ KURS SAYISINI ARTTIRDI

Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Mehmet Erdem’in kurum müdürü olarak göreve gelmesinin ardından 2015 yılı içerisinde 411 kurs ve 21.491 kursiyeriyle yeni bir rekora imza atarak kurs ve kursiyer sayısını önceki yıllara oranla arttırdı.
HALK EĞİTİM MERKEZİ KURS SAYISINI ARTTIRDI
Bilgisayar, muhasebe, hızlı klavye, mefruşat, iğne oyası, ve Dörtyol'da bir ilk olan 3D Rölyef kursu açarak çalışmalarına hız veren Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Erdem, yaptığı açıklamada; "Kurs sayımız ve kursiyerlerimizin sayısında geçmiş yılara oranla ciddi bir artış söz konusu. Dörtyol'da Halk Eğitimi Merkezi daha aktif hale getirmek için çalışmalarımız aralıksız sürmekte" dedi. 3D RÖLYEF KURSU DÖRTYOL’DA BİR İLK Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Dörtyol'da bir ilke daha imza atarak 3D Rölyef Kursu açtı.Kurs Hakkında bilgi veren Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Erdem; "Halk Eğitimde ilk defa açılan kursa şu anda 17 kursiyer devam etmekte olup, haftada 25 saat eğitim verilmektedir. 3D Rölyef aynı şekildeki resimlerin üst üste katlayarak yapılan bir çalışma olup çalışma bitiminde nesne ya da fotoğraf 3 boyutlu olarak görülmektedir. Bu kursu önemsiyoruz ve tüm hemşerilerimize de tavsiye ediyoruz" dedi.
 
HALK EĞİTİM MERKEZİ KURS SAYISINI ARTTIRDI haberi 10 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1970 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle