HASİAD’IN İL EMNİYET MÜDÜRÜ VE HATAY CUMHURİYET BAŞSAVCI ZİYARETİ

HASİAD Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Sayın Ali Doğan ULUDAĞ ve Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Musa ÇATAL’ı makamlarında ziyaret ettiler.
HASİAD’IN İL EMNİYET MÜDÜRÜ VE HATAY CUMHURİYET BAŞSAVCI ZİYARETİ
Yapılan ziyaretlerde HASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin KABAALİ öncelikle yönetim kurulu üyelerini tanıtarak, HASİAD’ın şubat ayında yapılan ve mart ayında yapılacak faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. HASİAD olarak, Hatay’ın üzerindeki olumsuz algıyı yıkmak, güçlü Hatay lobisi oluşturmak için projeleri olduğunu ve bu hususta üzerlerine düşen tüm görev ve sorumlulukları yerine getireceklerini belirtti.
İl Emniyet Müdürü Ali Doğan ULUDAĞ, HASİAD’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlimiz üzerinde oluşan olumsuz algının farkında olduklarını ve emniyet mensupları olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını ve günlük asayiş raporlarını incelediklerinde, Hatay’ın birçok ile nazaran daha az asayiş problemi olduğunu ifade etti. Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Musa ÇATAL, HASİAD üyelerini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek HASİAD’ın faaliyetlerini medyadan takip ettiğini ve çalışmalarını başarılı bulduğunu belirtti. Hatay’ın üzerindeki algının Hatay’ın ekonomisini olumsuz etkilediğini dile getirdi.