Hastalara moral veriyoruz

Bir Tebessüm Bin Mutluluk ekibi başkanı Ömer Faruk Kural, hastahane ziyaretleri kapsamında hastalara moral verdiklerini ve hastalardan da moral aldıkalrını belirtti.

Hastalara moral veriyoruz

Ramazan ayında oruçlu olmaalrına rağmen hastaları bırakmadıkalrını belirten Bir Tebessüm Bin Mutluluk ekibi başkanı Kural, hasta ziyaretlerinde her geçen hafta hastaların azaldığını belirterek şu açıklamaalrda bulundu: “Bizim için Ramazan ayı çok güzel ve hayırlı geçiyor. Her hafta Bir Tebessüm Bin Mutluluk (BİTEBİMUV) olarak hastane ziyaretine gittiğimiz gibi bu Ramazan ayında aynı şekilde Cuma günleri Antakya Devlet Hastanesindeki Çocuk Bölümüne ve Cumartesi günleri de MKÜ Araştırma Hastanesindeki Çocuk Bölümüne gidip oradaki yatan hasta çocuklara moral vermek için ziyaret ederek elimizden gelenleri yapıyoruz. Her geçen hafta gittiğimizde hastaların sayısını azaldığını görüyoruz ve buda bizi çok sevindiriyor çünkü hastane ziyaretimizdeki asıl amacımız morale ihtiyacı olan yatan hastalara moral verip onların en kısa sürede iyileşip hastaneden taburcu olmalarını sağlamaktır. Bunu da inşallah her geçen gün başarıyoruz. Ben lösemi hastalığından ve ilik naklinden sonra ki (KGVHD) hastalığımla mücadele ettiğim halde ve ekibim ise oruçlu olduğu halde hastaları yalnız bırakmayıp ziyaretlerimizi aksatmıyoruz moral veriyoruz, moral alıyoruz. Böylece sosyal sorumluluk projelerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Daha çok ve yeni sosyal sorumluluk projelerimiz var inşallah onları da en kısa zamanda hayata geçireceğiz.” dedi.

Hastalara moral veriyoruz haberi 14 Temmuz 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  17575 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle