HATAY ANADOLU DERGİSİNDE TANITILACAK

Son dönemde gündemde olan illerin başında gelen Hatay, Anadolu Dergisinde geniş ve kapsamlı olarak ele alınarak tanıtılacak.
HATAY ANADOLU DERGİSİNDE TANITILACAK
Bymc Medya Tasarım bünyesinde ulusal bazda faaliyet gösteren Anadolu Tv. ve Anadolu Dergisinde, Hatay ili kültür, tarih, yaşam, spor ve tüm değerleriyle ele alınarak Türkiye geneline farklı açıdan tanıtımı yapılacak.
Anadolu Dergisi Genel Koordinatörü Tülay Küçükşahin ve dergi muhabiri Elif Sağır, Antakyaya gelerek bu konuda haber çalışmalarına başladılar.
Bu arada ilimizin önemli takımları Hatayspor ve Homend Antakya Belediyespor ile ilgili haberler yanında Hatayspor Taraftarlar Derneği'nin de yaptığı sportif faaliyetlerde derginin yeni sayısında yer alacak.

İstanbul'dan ilimize gelen gazeteciler Tülay Küçükşahin ve Elif Sağır, Hatay ilinin tarihi dokusu yanında sıcakkanlı insanlarıyla farklı bir konumda olduğunu belirterek medeniyetler kenti Antakya'da bulunmaktan çok mutlu olduklarını söylediler.
Konuk gazeteciler, ilgilerini esirgemeyen Divan Oteli sahibi Öner Cabbara ve Beyaz Saray Restaurant sahibi Ahmet Bayır?a teşekkür ettiler.