HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY BASININDA BUGÜN
 YORUM: ''Binlerce kişiye yeni istihdam alanı açılacak''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, İskenderun Limanı'nın bölgede önemli bir ekonomik potansiyel haline geldiğini, buradan binlerce kişiye yeni istihdam alanı açılacağını belirterek, demir çelik ve enerji üssü konumundaki kentin Türkiye'nin Doğu Akdeniz'e açılan kapısı olduğunu kaydetti.
    
     ASİ: ''TKDK projeleri bekliyor''
     Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Yunus Coşkun, vatandaşlara proje bazında hibe desteği verdiklerini ifade etti.
    
     ÖZYURT: ''Destek istiyorlar''
     Antakya Demirci ve Bıçakçılar Odası Başkanı Fahreddin Kelahmetoğlu, yok olmaya yüz tutan mesleklerinin canlandırılması konusunda desteğe ihtiyaçları olduğunu belirtti.
    
     KENT: ''Hatay önemli bir fuar için hazırlanıyor''
     İç ve dış turizm alanında yarattığı fırsatlar nedeniyle Türkiye'nin turizmde gösterdiği gelişmenin sembolü haline geldiği bildirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizme ve Seyahat Fuarı'nın (EMITT) 15'inci yılına da rekorlarla gittiği bildirildi. Hatay'dan firmaların da bu bu fuar için hazırlık yaptığı kaydedildi.
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 13 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  84895 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle