HATAY CEZAEVİNE ZİYARET

 

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz YILDIRIM, Genel Müdür Yardımcısı Sayın Burhanettin ESER ve Tetkik Hakimi Sayın Gökhan KÖSEOĞLU 14/03/2014 tarihinde Hatay E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret ettiler.

 

HATAY CEZAEVİNE ZİYARET

Ziyaret sırasında Genel Müdür ve beraberindeki heyete Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Bestami TEZCAN, Hatay Ceza İnfaz Kurumu Savcısı Atalay AYGEÇ, Hatay Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurum Müdür ve 2.Müdürleri eşlik etmiştir. Ziyaret süresince Genel Müdür ve beraberindeki heyete Hatay E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Duran ALTUNTOP, kurumun idari ve fiziki yapısı, işleyişi, hükümlü tutukluların sayısal verileri, kurumda yürütülen eğitim ve iyileştirme faaliyetleri ile meslek kursları hakkında bilgi vermiştir. Ayrıca mutfak, kazan dairesi, bayanlar koğuşu, açık ziyaret alanları, aile görüş odaları, halı saha ve diğer birimler heyet tarafından yerinde incelendi. Ziyaret anında halı sahada maç yapan hükümlüler ile sohbet etti.Kurum içerisindeki incelemelerinden sonra Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz YILDIRIM konferans salonunda; ceza infaz kurumunda çalışma koşulları, personelin özlük hakları, yıpranma, dış güvenlik, resmi kıyafet ve personelin görev anlayışı konularında    Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu personellerine yönelik konuşma yapmış olup, konuşma sonunda personeller tarafından yöneltilen sorulara açıklamalarda bulunmuştur. Ziyaretin devamında Açık Ceza İnfaz Kurumuna geçmeden önce kurum bahçesinde bulunan kamelyada oturan Genel Müdür ve beraberindeki heyete Hatay E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu personellerinden oluşan “Umudumuz Özgürlük” adlı müzik grubu tarafından müzik dinletisi yapılmıştır. Müzik dinletisinin ardından Hatay Açık Ceza İnfaz Kurumuna ait prefabrik bölümünü ziyaret eden  Genel Müdür ve beraberindeki heyet kurum müdürleri ve personellerine teşekkür ederek Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Bestami TEZCAN, Ceza İnfaz Kurumu Savcısı Atalay AYGEÇ ile birlikte kurumdan ayrılmışlardır.

 

 

HATAY CEZAEVİNE ZİYARET haberi 21 Mart 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  62420 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle